Zdrowie

Wesprzyj zdrowie i urodę sokiem z aloesu

Zdrowo wyglądająca skóra świadczy o odpowiedniej pielęgnacji, ale też diecie. Młody wygląd można zachować na dłużej, tylko dostarczając do organizmu odpowiednią ilość składników mineralnych i odżywczych, a tego nie zastąpią żadne preparaty. Podstawą jest odpowiednia ilość racjonalnych posiłków i nawadnianie ciała. Doskonałym wsparciem okazują się natomiast produkty pochodzenia naturalnego, takie jak np. sok ze świeżych liści aloesu.

Wykazuje on dobroczynny wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego. Ułatwia trawienie, działa przeciwdrobnoustrojowo i pobudza przemianę materii. Świetnie nadaje się dla osób, które praktykują zdrowe odchudzanie. Sok z liści aloesu wspiera też układ immunologiczny i sercowo-naczyniowy (m.in. obniża poziom cholesterolu w krwi), jak również wymiata z organizmu reaktywne formy tlenu. Jego regularne picie poprawi Twoją koncentrację i zwiększa siły witalne. 

Zadbaj o zdrowie dzięki naturalnym kosmetykom

Aby zadbać o zdrowie i urodę trzeba pamiętać również o aktywności fizycznej. Ważny jest wybór odpowiednich ćwiczeń dostosowanych do kondycji. Mniej czasem znaczy więcej, ale często osoby ciekawe nowości nadmiernie forsują ciało skomplikowanymi ćwiczeniami, które mogą wywołać bole. Jeśli bóle mięśni i stawów przeszkadzają Ci w codziennej aktywności, sięgnij po miejscowo działający roll-on, który zawiera substancje naturalnego pochodzenia, bezpieczne dla każdego rodzaju skóry.

W ofercie Swederm znajdziesz też chłodzący i odświeżający żel do stóp. Preparat w wygodnej do aplikacji kulce należy rozprowadzać, jednocześnie wykonując delikatny masaż. Żel przyniesie ulgę zmęczonym stopom, zredukuje obrzęk i ułatwi Ci chodzenie.

Wszystkie produkty Swederm w kategorii zdrowie i uroda dzięki uniwersalnej, odświeżającej nucie zapachowej świetnie nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nasza porada: przed aplikacją żelu wykonaj odprężającą kąpiel z dodatkiem oczyszczającej soli.