Depilacja nóg, pach czy okolic bikini to dla wielu z nas podstawa codziennej pielęgnacji ciała. Mimo wielu sposobów pozbywania się niechcianego owłosienia, nadal najczęściej sięgamy po klasyczne rozwiązanie, jakim jest jednorazowa lub wielorazowa maszynka. Aby jednak z jej pomocą pozbyć się włosków, na skórę należy nałożyć preparat do golenia. Dzięki niemu ich usuwanie jest prostsze i szybsze. Krem do golenia dla kobiet ma jednak za zadanie nie tylko pomóc pozbyć się owłosienia, lecz także zapobiegać podrażnieniom skóry, czy wrastaniu włosków oraz pozostawiać naskórek gładki i delikatny. Plusem tego kosmetyku będzie więc równoczesna pielęgnacja skóry.

1 element

Ustaw kierunek malejący

1 element

Ustaw kierunek malejący

swederm.pl

Dobry krem do golenia – przyjaciel każdej kobiety

W Swederm znajdziesz krem do golenia nóg, który zmiękczy skórę i przygotuje ją do kontaktu z ostrzem maszynki. Dzięki temu w czasie depilacji unikniesz otarć, skaleczeń, a także podrażnień skóry. Z uwagi na to, że nasz preparat do golenia oparty jest na naturalnej  formule, nie tylko ułatwia  depilację, lecz także pielęgnuje naskórek. Zawarta w nim gliceryna pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, olejek arganowy dba o zachowanie elastyczności, natomiast bisabolol oraz panthenol mają działanie przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia. Składniki aktywne, które zawiera krem do golenia Swederm sprawiają, że po depilacji skóra pozostaje nawilżona, gładka, elastyczna, jędrna i odżywiona. Nasz kosmetyk jest delikatnie perfumowany, dzięki czemu rozpieszcza pięknym zapachem w czasie codziennej pielęgnacji. Jednocześnie substancje zapachowe nie należą do tych drażniących skórę. 

Krem do golenia nóg – wydajny i bezpieczny dla naskórka

Przeciętnie każda z nas pozbywa się niechcianego owłosienia 2-3 razy w tygodniu, a latem jeszcze częściej. Krem do golenia powinien być więc wydajnym preparatem, który starczy na długo. W przypadku kremu Swederm możesz liczyć, że pozostanie z Tobą przez kilka tygodni. Aby ogolić wybrane miejsce, wystarczy niewielka ilość produktu nałożona na suchą skórę. Krem do golenia Swederm możesz wykorzystać do usuwania owłosienia z różnych części ciała. Choć korzystają z niego głównie panie, to jego skład będzie również przyjazny mężczyznom, którzy decydują się na regularną depilację. Kosmetyk nie powinien jednak być wykorzystywany do usuwania owłosienia z twarzy.  

Krem do golenia do każdego typu skóry

Każda skóra potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. To dlatego w Swederm stworzyliśmy krem do golenia przyjazny każdemu jej typowi. Naturalny skład pozbawiony substancji drażniących, takich jak silikony czy SSL, sprawia, że po nasz preparat możesz sięgać, nawet jeśli Twoja skóra jest skłonna do podrażnień, atopowa, wrażliwa, wymagająca czy przesuszona. Krem pozostawi ją nawilżoną i zregenerowaną. Aby uzupełnić jego działanie, po depilacji sięgaj po nawilżające balsamy do ciała lub maści przeznaczone do skóry suchej.