Dobrej jakości kosmetyki do włosów są niezbędne dla zachowania pięknej, lśniącej fryzury. Ważne są nie tylko właściwe szampony czy maski, lecz także produkty bez spłukiwania, które nadają pasmom przyjemny blask i miękkość, a przy tym otulają je ochronną otoczką. To szczególnie ważne w niesprzyjających ich kondycji miesiącach, a więc latem i zimą, a także przy częstym przebywaniu w klimatyzowanych bądź ogrzewanych pomieszczeniach. Takie kosmetyki do włosów z pewnością docenią również mieszkanki wielkich miast, których włosy często są narażone na kontakt z silnie zanieczyszczonym powietrzem.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

swederm.pl

Naturalne kosmetyki do włosów – skorzystaj z ich wyjątkowej siły

Wegańskie kosmetyki do włosów powstałe na bazie naturalnych składników nie bez powodu cieszą się tak ogromną popularnością. Ich niesamowite działanie z pewnością szybko przekona Cię, że warto było być może zainwestować trochę więcej. Nasz wyjątkowy olejek MAGIC OIL, którego możesz używać również do pielęgnacji skóry, zawiera w sobie  kompozycję naturalnych olejów: jojoba, arganowego, ze słodkich migdałów oraz z pestek granatu.  To czyni go doskonałym wyborem szczególnie dla suchych, pozbawionych elastyczności pasm. Szczególnie korzystny będzie dla  włosów wysokoporowatych, które  potrzebują dociążenia i zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi czy negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Jednak bez wątpienia skorzystają na nim również posiadaczki włosów średnio- i niskoporowatych. Co więcej, jest on wyjątkowo bogaty w antyoksydanty, dzięki czemu pozwoli Twoim pasmom zachować młodość na długi czas. Jeśli preferujesz bardziej nawilżające kosmetyki do włosów, z pewnością przypadnie Ci do gustu odżywka Swederm, która nie wymaga spłukiwania. Na pierwszym miejscu w składzie znajduje się silnie nawilżający miąższ z liści aloesu, dzięki czemu produkt jest niesamowicie lekki, a przy tym silnie nawilżający. Sprawdzi się jako jeden z kosmetyków do włosów niskoporowatych lub tych o mocniej odchylonej łusce, wszystko zależy od tego, jak Twoje pasma reagują na dużą ilość humektantów. Dla zachowania odpowiedniej równowagi preparat został wzbogacony również o dużą ilość olejków. Głęboko odżywcze działanie potęgują też cenne, naturalne ekstrakty.

Jak stosować kosmetyki do włosów bez spłukiwania?

Nawet najlepsze kosmetyki do włosów mogą się nie sprawdzić, jeśli będą nieprawidłowo używane. W przypadku produktów bez spłukiwania postaw przede wszystkim na umiar. Wystarczy już niewielka doza, aby pokryć całe pasma. Zbyt duża ilość kosmetyków do włosów bardzo szybko obciąży pasma. Pamiętaj też, aby nakładać preparat po każdym myciu na lekko wilgotne kosmyki. Naniesiony na zbyt mokre po prostu z nich spłynie i nie spełni swojej roli. Nie bez znaczenia jest także regularność stosowania kosmetyków do włosów. Chociaż spłukujemy je podczas mycia, składniki odżywcze oddziałują stopniowo na kondycję pasm, dlatego należy stosować je po każdej kąpieli.