Oczy to zwierciadło duszy. To one jako pierwsze przyciągają wzrok i na dłużej go zatrzymują. Nic więc dziwnego, że podkreśleniu spojrzenia poświęcamy tyle czasu. Aby je upiększyć, korzystamy z cieni do powiek, kredek do oczu, eyelinerów, tuszów do rzęs. Wiele z nas w codziennym makijażu sięga po naturalne rzęsy na pasku. Są doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcemy pochwalić się ciemnymi, gęstymi podkręconymi rzęsami, a natura nas nimi nie obdarzyła. Profesjonalnie założone sztuczne rzęsy pozwolą udekorować oko i efektownie podkreślić spojrzenie. Jeśli postawisz na modele naturalne, uzyskasz efekt, taki jak przy prawdziwych rzęsach.

swederm.pl

Sztuczne rzęsy na pasku - naturalnie piękny wygląd!

Nasze naturalne rzęsy na pasku możesz wykorzystywać w makijażu codziennym lub na wielkie wyjścia. Podkreślone maskarą, zestawione z cieniami do powiek oraz kredką do oczu pozwolą na wykonanie perfekcyjnego make-upu na wyjątkowe okazje. Taki makijaż będzie podkreślał spojrzenie, dodawał mu zmysłowości i głębi. Rzęsy naturalne na pasku będą też dobrze wyglądać w zestawieniu z błyszczykiem lub pomadką do ust. Pamiętaj jednak, że jeśli lubisz subtelny make-up oczu, naturalne rzęsy na pasku możesz nosić bez żadnych dodatków. Pozwoli Ci to oszczędzić czas na poranne nakładanie kolorowych kosmetyków.

Bezpieczne sztuczne rzęsy na pasku naturalne

Naturalne rzęsy na pasku powinny nie tylko zadbać o atrakcyjność spojrzenia, lecz także bezpieczeństwo oczu. Aby je chronić, musisz wybierać naturalne rzęsy na pasku, ale niezbyt długie – takie bowiem będą obciążać powiekę, a także optycznie zmniejszać oko. W Swederm zadbaliśmy o to, aby nasze naturalne rzęsy na pasku spełniały wszystkie wyżej wymienione kryteria. Dzięki temu nie niszczą naturalnych włosków, nawet jeśli są noszone często i przez długi czas. Ich formuła sprawia, że są wygodne i higieniczne. Przez to, że powstają z wysterylizowanych ludzkich włosów i nie zawierają żadnych składników zwierzęcych, rzęsy naturalne na pasku mogą być noszone przez posiadaczki oczu wrażliwych i ze skłonnościami do reakcji alergicznych oraz uczuleniowych.

Proste w aplikacji naturalne rzęsy na pasku

Naturalne rzęsy na pasku na co dzień mogą zastąpić makijaż oczu. Powinny być więc proste i szybkie w aplikacji. Modele, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym, założysz do 3 minut, samodzielnie, w zaciszu domowej łazienki. Do nałożenia naszych sztucznych rzęs na pasku będziesz potrzebować tylko kleju oraz pęsety. Aby uzyskać najlepszy efekt, sięgnij po klej wodoodporny, który po utlenieniu staje się przezroczysty. Dzięki temu sztuczne rzęsy nie będą się odznaczać od naturalnych włosków. 

Najlepsze rzęsy naturalne na pasku

Najlepsze rzęsy naturalne na pasku to te wyglądające jak prawdziwe, a przy tym wygodne zarówno w noszeniu, jak i aplikacji oraz zdejmowaniu. Powinny pozwolić uzyskać efekt optycznego powiększenia oczu, poprzez zagęszczenie naturalnych włosów oraz otworzenie zewnętrznego kącika oka. Naturalne rzęsy na pasku muszą również być trwałe. Przez cały czas powinny wyglądać ładnie, nie odkształcać się i układać w elegancką „firankę”. Takimi właściwościami mogą pochwalić się naturalne rzęsy na pasku Swederm - ręcznie robione z wysterylizowanych ludzkich włosów. Przez co są lekkie, delikatne i podkręcane już na etapie produkcji, przeznaczone do wielokrotnego użytku. Będziesz mogła je nałożyć nawet 20 razy i zawsze będą się prezentować perfekcyjnie. Aby przy tej liczbie aplikacji zachowały swój pierwotny kształt, musisz przechowywać je w oryginalnym etui, które zabezpieczy je przed zniszczeniem.