Peeling do ciała

Peeling złuszczający do ciała - dlaczego warto go mieć?

Peeling do ciała nie tylko działa złuszczająco, lecz także oferuje szereg innych korzyści. Regularne peelingowanie skóry poprawia jej koloryt, stymuluje do odnowy, ujędrnia, poprawia krążenie. Dzięki peelingowi do ciała składniki aktywne innych kosmetyków, takich jak balsamy, mleczka czy kremy, lepiej się wchłaniają, a tym samym działają z większą skutecznością. Dla kogo polecane są peelingi do ciała? Przede wszystkim dla kobiet, które mają szorstką skórę, pozbawioną zdrowego blasku i chcą poprawić jej kondycję. Z efektów peelingowania ciała będą zadowolone również te panie, które zmagają się z wrastającymi włoskami po depilacji (stosując peeling, możesz skutecznie oczyścić ujścia mieszków włosowych i zapobiec występowaniu tego problemu w przyszłości).

Co powinien zawierać dobry peeling? Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Decydując się na naturalny peeling do ciała ze skwalanem, możesz poprawić elastyczność skóry. Z kolei gliceryna zapewni Ci optymalny poziom nawilżenia. Do mile widzianych składników należy też allantoina i bisabolol, które mają właściwości kojące, doskonale łagodząc podrażnienia.

Peeling enzymatyczny do ciała - delikatne złuszczanie skóry

Peeling enzymatyczny do ciała to produkt, który działa łagodnie - w najdelikatniejszy możliwy sposób, a jednocześnie jest bardzo skuteczny (nie wymaga mechanicznego tarcia). Jest rekomendowany w szczególności dla kobiet, które mają wrażliwą skórę, podatną na podrażnienia i zaczerwienienia. Jak działa tego typu peeling do ciała? Właściwości złuszczające kosmetyku to zasługa enzymów, które rozpuszczają białka obecne w martwych komórkach naskórka. Poprawia wchłanianie innych preparatów, sprawia, że skóra po oczyszczaniu enzymatycznym jest miękka, nawilżona, gładka i miła w dotyku. Peeling enzymatyczny może być wykonywany  2 razy w tygodniu.

Peeling gruboziarnisty do ciała - skutecznie usuwa martwy naskórek

Peeling gruboziarnisty do ciała to kosmetyk, który zawiera specjalne drobinki ścierające, dzięki którym martwy naskórek jest usuwany. Poleca się go kobietom, którym zależy na mocniejszym złuszczeniu i redukcji np. cellulitu. Peeling typu scrub często  zmniejsza widoczność tzw. skórki pomarańczowej, poprawia mikrokrążenie i ujędrnia skórę.  Peeling ciała z użyciem preparatu gruboziarnistego powinien być wykonywany nie częściej niż raz w tygodniu.

Peeling do ciała Swederm - gładka skóra od zaraz

Wybierając jeden z peelingów do ciała Swederm gruntownie oczyścisz swoją skórę, przywrócisz jej jedwabistą gładkość, elastyczność i piękny wygląd, bez żadnych podrażnień. Jeśli szukasz naturalnych produktów dedykowanych do złuszczania naskórka o bezpiecznym składzie, które nie są testowane na zwierzętach, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie. Wszystkie peelingi do ciała wchodzące w skład naszej oferty, mają starannie opracowane formuły, są w 100% bezpieczne, oraz bardzo wydajne.   Pozostawiają skórę nawilżoną i aksamitnie gładką. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią asortymentu, gdzie  dostępne są kosmetyki do twarzy, włosów oraz akcesoria urodowe.