Peeling do twarzy

Naturalny peeling do twarzy – przyjaciel pięknej cery

Naturalny peeling do twarzy to przyjaciel pięknej, zdrowej, wyglądającej młodo i promiennie cery. Kosmetyk pozwala na złuszczenie i głębokie oczyszczenie skóry twarzy, co jest silnym bodźcem dla jej komórek do poprawy pracy oraz ukrwienia. Cera po peelingu jest też lepiej przygotowana do przyjęcia składników odżywczych zawartych w kosmetykach pielęgnujących, takich jak kremy czy maseczki. Dobry peeling do twarzy sprawia również, że efekty jego zastosowania będą widoczne gołym okiem. Zaraz po użyciu zauważysz, że Twoja skóra będzie bardziej świetlista, gładka, miękka i elastyczna. Widoczne będzie też wyrównanie kolorytu oraz redukcja przebarwień. Aby osiągać takie efekty, peeling do twarzy powinnaś wykonywać zgodnie z indywidualnymi potrzebami Twojej cery i cechami preparatu który wybierzesz.

Różne typy cery mają różne potrzeby. Plan pielęgnacji powinien więc bazować na kosmetykach, które nie tylko usuwają martwy naskórek, zanieczyszczenia i toksyny, lecz także pielęgnują skórę twarzy, wpisując się w jej potrzeby. W Swederm znajdziesz więc scrub do cery normalnej, mieszanej czy tłustej. Tym rodzajom cery dedykujemy tradycyjny, ziarnisty peeling do twarzy, którym należy przemasować skórę. Kuleczki delikatnie usuwają martwy naskórek, nie podrażniając tego zdrowego i świeżego. Po zastosowaniu kosmetyku cera zyskuje blask i elastyczność. Jeżeli jesteś posiadaczką któregoś z typu cer wymienionych wyżej, wybierz SWEDERM® FACE SCRUB VITAMIN E + A, który nie tylko usunie martwy naskórek, lecz także odżywi i nawilży Twoją twarz. Natomiast przy cerze wrażliwej lub naczynkowej polecamy natomiast enzymatyczny peeling do twarzy. Nie wymaga mechanicznego tarcia, a więc nie podrażnia i tak już delikatnej cery. Preparat dzięki zawartym w swoim składzie enzymom rozpuszcza spoiwo międzykomórkowe, dzięki czemu w sposób nieinwazyjny uwalnia martwe komórki naskórka. Pozostawia skórę idealnie gładką, czystą i promienną. Może być stosowany do każdego rodzaju cery, łącznie z wrażliwą i naczyniową. Najlepszy peeling do twarzy, najlepsze składniki aktywne. Przykładem tego typu kosmetyku jest SWEDERM® MULTI-ACID ENZYMATIC PEELING IN POWDER

Naturalny peeling do twarzy – cera bez podrażnień i uczuleń

Każda cera zasługuje na to, co najlepsze. Prawdziwą pieszczotą  dla każdego typu skóry twarzy stanowią kosmetyki niewywołujące jej podrażnień, uczuleń czy alergii. Łagodne, kojące, otulające i dające poczucie bezpieczeństwa. Dokładnie takie działanie wykazuje naturalny peeling do twarzy. Pamiętaj jednak, że działanie peelingu powinnaś uzupełniać, sięgając po maseczki oczyszczające i nawilżające, a także kremy i koncentraty do twarzy. Dzięki temu zapewnisz jej kompleksową pielęgnację. Nie zapominaj, że powinna ona obejmować również codzienny, dokładny demakijaż i oczyszczanie oraz tonizację.